DRUK ETYKIET I ZNAKOWANIE PRODUKTÓW

Drukarki etykiet

specjalistyczne urządzenia do termotransferowego oraz termicznego zadruku kodów kreskowych, informacji tekstowych oraz znaków graficznych na etykietach, przywieszkach lub wszywkach tekstylnych.

 

Nasza oferta obejmuje zarówno małe biurkowe drukarki dedykowane dla niewielkich ilości drukowanych etykiet jak i półprzemysłowe oraz przemysłowe urządzenia odpowiednie dla dużych obciążeń.

Oferowane przez nas marki urządzeń :

oraz inne dostępne na indywidualne zapytanie..

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Drukarki Ink-Jet

Przemysłowe urządzenia marki EBS Ink-Jet przeznaczone są do atramentowego bezdotykowego nanoszenia tekstów, kodów kreskowych oraz grafiki bezpośrednio na produktach lub na opakowaniach o dowolnych kształtach i powierzchniach. W trwały i czytelny sposób umożliwiają nanoszenie tekstów, numeracji, kodów kreskowych i grafiki na niemalże wszystkich rodzajach materiałów: plastiku, szkle, metalu, papierze, folii, drewnie i wielu innych

Znakowanie laserowe

Wszędzie tam, gdzie z uwagi na charakter produktu lub specyfikę procesu produkcji konieczne jest znakowanie bezdotykowe, polecamy zastosowanie systemu znakowania laserowego. Doskonała jakość, trwałość oraz precyzja znakowania sprawiają, że w połączeniu z niezwykle niskimi kosztami eksploatacji laser okazuje się najbardziej funkcjonalnym a przy tym i ekonomicznym rozwiązaniem spośród dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie znakowania produktów.