O firmie
Label Team

Misją naszej firmy jest pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych ze znakowaniem produktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Współpraca z tak renomowanymi firmami jak: Novexx Solutions, Sato,Toshiba-Tec, Primera, Tharo, Zebra, Dymo pozwala nam dostosować ofertę do różnych wymagań i sprostać każdemu zadaniu.

Każdy nasz projekt poprzedzamy zawsze dokładną analizą potrzeb klienta i specyfiki środowiska, w którym nasze urządzenia i materiały będą pracować starając się tym samym dostarczyć najlepsze, a zarazem ekonomicznie optymalne rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb przyszłego użytkownika. W efekcie uzyskujemy najwyższej jakości produkt, o czym przekonały się już dziesiątki naszych zadowolonych klientów reprezentujących zarówno niewielkie firmy jak i największe koncerny z różnych branż. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu pełne wsparcie techniczne począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez instalację urządzeń, szkolenie, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki kompleksowemu podejściu do zagadnień dotyczących znakowania oraz kontroli jakości produktu, macie Państwo dostęp do szerokiego wyboru urządzeń dodatkowych, takich jak: przenośniki taśmowe, podajniki etykiet i kartoników, czytniki kodów kreskowych, nawijarki etykiet itp. Doświadczeni pracownicy, bogate zaplecze warsztatowe, magazyn urządzeń i części zamiennych, szeroka gama materiałów eksploatacyjnych oraz szybki czas reakcji z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje etykiet, przywieszek,wszywek tekstylnych oraz taśm barwiących do drukarek etykiet  a także materiały eksploatacyjne do przemysłowych drukarek atramentowych.

 

W trosce o Państwa komfort uruchomiliśmy usługę serwisową, obejmującą naprawy przemysłowych drukarek wszystkich marek i modeli dostępnych na rynku. Jako autoryzowani partnerzy wielu uznanych producentów, do realizacji działań serwisowych wykorzystujemy oryginalne podzespoły od renomowanych dostawców. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepszą jakość usług i sprawną realizację zlecenia. Specjaliści Label Team zajmujący się naprawą urządzeń do znakowania produktów posiadają niezbędne doświadczenie zarówno w pracach gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych.

 

W naszej firmie za najważniejsze uznajemy zadowolenie Klientów. Właśnie dlatego każda z oferowanych usług wykonywana jest rzetelnie przez najlepszych specjalistów. Przez wiele lat działalności zbudowaliśmy grono zadowolonych kontrahentów, którzy są najlepszą rekomendacją naszej solidności. Do wykonywania napraw w serwisie wykorzystywane są nowoczesne narzędzia i urządzenia pomiarowe, dzięki którym możemy wykonywać pracę szybko i sprawnie.