Etykietowanie

Etykietowanie produktów
Procesy produkcyjne to często wiele skomplikowanych operacji, gdzie kluczowa jest wysoka wydajność, precyzja i powtarzalność.
Jednym z takich zadań jest etykietowanie produktów w ciągu produkcyjnym. Zachowanie stałej wydajności oraz precyzji przy wieloseryjnej produkcji to często dla operatorów duże wyzwania nierzadko niemożliwe do realizacji. Tutaj z pomocą przychodzą systemy etykietujące...
NOVEXX_64

Automatyczne aplikatory etykiet

Aplikator_etykiet_ALS 209_side labeling
Urządzenia dedykowane do automatycznej aplikacji przygotowanych wcześniej etykiet na produktach przemieszczających się w ciągu produkcyjnym.

Wysoka prędkość aplikacji (do 70 m/min, powtarzalność oraz precyzja na poziomie +/- 0,5 mm sprawiają, że aplikatory etykiet stanowią doskonałe uzupełnienie dla niemal każdej linii produkcyjnej .


Szerokość obsługiwanych etykiet : nawet do 9 cali tj do 230 mm

Systemy drukująco-etykietujące

Etykieciarka_XPA
Rozwiązania dedykowane do zadruku oraz automatycznej aplikacji etykiet na produktach przemieszczających się w ciągu produkcyjnym.

Wysoka prędkość oraz jakość druku w połączeniu z elastycznością, jaką daje możliwość integracji z dowolną linią produkcyjną sprawiają, że systemy drukująco-etykietujące są wysoko cenione w niemal każdej gałęzi przemysłu.
Dostępny opcjonalnie oszczędzacz taśmy barwiącej sprawia, że koszty użytkowania stają się jeszcze niższe.