Strona > Etykiety, wszywki, przywieszki > Przywieszki, kartoniki, tagi

Przywieszki, kartoniki, tagi

Obok etykiet samoprzylepnych, jedną z form znakowania są przywieszki kartonowe - bez kleju (tzw. tagi). Najczęściej stosowane są w branży tekstylnej, przy produkcji zabawek, logistyce, czy jako bilety wstępu, ale ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Podobnie jak etykiety samoprzylepne konfekcjonowane są w rolkach o dowolnej średnicy. Na ciągłej, kartonowej taśmie, pomiędzy poszczególnymi przywieszkami może znajdować się perforacja umożliwiająca ich łatwe rozdzielenie, lub też ciągły karton jest w żądanym miejscu obcinany przez obcinarkę zainstalowaną w drukarce etykiet.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przywieszki w różnych rozmiarach i kształtach, o różnej gramaturze kartonu, często także z gotową dziurką, umożliwiającą ich szybkie przyczepienie do towaru. Popularne są kartoniki z zadrukiem wstępnym jedno - lub dwustronnym, na których w kolejnym etapie zostaje naniesiona na drukarce etykiet zmienna informacja (np. nazwa towaru, rozmiar, typ, przepis prania w przypadku wyrobów tekstylnych, czy też numer miejsca, data, godzina, kod kreskowy, w przypadku biletów wstępu lub karnetów - np. narciarskich).

Oferujemy także przywieszki wykonane z materiałów syntetycznych, odpornych na wilgoć, wahania temperatur i środki chemiczne. Polecane są one do znakowania elementów metalowych w przemyśle metalurgicznym, a także w ogrodnictwie (jako etykiety szkółkarskie do oznaczania roślin i drzewek) i przemyśle drzewnym. Przywieszki takie mogą być mocowane przy użyciu drutu lub taśmy metalowej, a zadrukowywane szczególnie wytrzymałą taśmą żywiczną.